Gaming Ürünler

Oyun için MSI GAMING araçları ile rakiplerinizi alt edin! Bu akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve diğerlerinden bir adım öteye taşıyacak!

 

 

Gaming Ekran

 MSI Gaming monitöler, AMD® FreeSync teknolojisi sayesinde daha pürüzsüz ve akıcı bir görsel deneyim sunar. FreeSync teknolojisi, monitörün tazeleme oranını AMD® grafik işlemcisine sahip ekran kartınızın tazeleme oranı ile senkronize ederek yırtılma ve takılmaları engeller. Oyunu ultra akıcı, gecikmesiz görsellerle, tam da tasarlandığı şekilde oynayın

 

 

 

 

 

 

Gaming Kasa

Sadece en yüksek keliteli bileşenler ve en yenilikçi teknolojiler ile mümkün olan en iyi oyun deneyimine ulaşın! En zorlu koşullarda yapılan acımasız testlerle yüksek performanslı ve son derece güvenilir bir oyun sistemi sunuyoruz!

 

 

 

 

 

 

Gaming Klavye & Mouse & Oyun Konsolu

MSI gaming klavye, entegre bilek tasarımı oyuncunun bileğini tam olarak destekler ve uzun soluklu kullanımlarda bile hem yazarken, hem de oynarken konforlu bir deneyim yaşatır. 
MSI gaming mouse, yoğun oyun performansında 3.000 Hz tarama hızına güvenebilir, bu kesinlik sayesinde hiçbir atışı kaçırmazsınız.
MSI gaming oyun konsolu, son derece hassas 256 seviyeli hassasiyete sahip tetik ile Force GC serisi yarış oyunlarında gerçek heyecanı yaşatır.

 

 

 

 

 

MSI Ekran Kartı & Anakart

MSI Ekran kartının gücüyle doğru orantılı olarak işlenen veriler sayesinde daha yüksek grafikli oyunlar ve daha yüksek performanslı görüntüleri sunuyoruz.

MSI Anakartının otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojileri ile oyunda sorunsuz maceralar yaşayın.

 

 

 

 

 

Satışını Yaptığımız Markalar

Siz değerli müşterilerimiz için güncel, yenilikci ve gelişmiş markalar tercih ediyoruz...