Fortinet Trend Micro

Fortinet özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar. Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet'e güven duymaktadır.

Fortinet, NetScreen'in kurucusu, eski başkanı ve CEO'su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Şirket bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir yönetim kadrosu tarafından yönetilmektedir. Fortinet'in lider ağ güvenlik şirketi olarak konumu; araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.

Neden Fortinet?

Hızlandırılmış, üstün performanslı bütünleşik ağ güvenlik sistemi

Fortinet FortiASIC ve FortiOS ile özgün teknoloji platformuna dayanan üstün performanslı bir UTM çözümü sunar.

Üstün kaliteli güvenlik fonksiyonu

Üstün ve kaliteli bütünleşik güvenlik fonksiyonları sunan geniş ürün yelpazesi ile Fortinet, kuruluşları farklı parçalardan oluşan güvenlik altyapısının neden olduğu karmaşadan kurtarır.

Daha düşük toplam yatırım maliyeti

Güvenlik fonksiyonlarını tek bir sistemde toplayan Fortinet çözümleri, ağ yapısını basitleştirip yönetim işlevlerini merkezileştirerek kullanıcıların toplam yatırım maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Üstün esneklik ve uygulama kolaylığı

Fortinet'in UTM çözümü, kuruluşların güvenlik ihtiyaçları geliştikçe ek güvenlik işlevlerini ve güncelleme hizmetlerini istedikleri an aktif hale getirmesini sağlar.

Uçtan uca güvenlik koruması

Fortinet, günümüzde kuruluşların uç noktadan merkeze kadar her an karşılaştığı, her tür güvenlik tehdidine karşı koruma amaçlı geniş bir donanım ve yazılım yelpazesi sunar.

 

 

Trend Micro

Tehditleri anında durdurur!

"Trend Micro'nun bilgisayarlar, MAC'ler ve mobil cihazlar için kapsamlı güvenlik çözümü; güven içerisinde çevrimiçi e-posta alıp göndermenizi, sosyalleşmenizi, bankacılık işlemleri yapmanızı, oyun oynamanızı ve alışveriş yapmanızı sağlar."

Neden Trend Micro?

Mobil, sosyal ve işbirliğine dayalı yaşam tarzlarımız teknolojiyi evde, iş yerinde ve bu ikisinin arasındaki yerlerde kullanma şeklimizi baştan aşağı değiştirmektedir. Cihazlarımızın, kişisel bilgilerimizin ve kurumsal verilerimizin güvenliğini sağlamak, ailelerimizi çevrimiçi korumak ve çalışanlarımızın verimli kalmalarını sağlamak, tüm o yeni teknolojilerin bize sunabilecekleri avantajlardan yararlanmak ve riski en aza indirgemek istiyoruz ve buna ihtiyacımız var.

Trend Micro Akıllı Koruma Stratejisi aşağıdaki özellikleri sayesinde tüm bunları yapmaktadır:

•Katmanlı, akıllı ve gerçek zamanlı çalışan akıllı koruma

•Amaca yönelik tasarlanmış, dağıtması kolay ve sistem kaynakları üzerine yük bindirmeyen, yönetmesi kolay koruma

•Yeni teknolojilere uyum sağlayacak ve yeni tehdit eğilimlerini ön görebilecek şekilde, dinamik ortama ayak uyduran güvenlik