Mobil Saha Satış Modülü       Mobil Saha Satış Modülü
 

Mobil Saha Satış
Ofisnet Offline mobil yönetimi, el bilgisayarları ve Android tablet ile mobil satış ve dağıtım sistemlerini organize eder. Plasiyerler aracılığı ille sipariş toplayıp ardından merkezde kesilen faturalarla dağıtım yapılan sipariş toplama sistemine veya müşterinin yerinde el bilgisayarları ve portatif yazıcılarla fatura kesilmesine, tahsilat ve ödemelerin yapılmasına dayanan sıcak satış sistemlerine cevap verir.

İşletmelerin, sipariş toplama ve yerinde satış (sıcak satış) işlemlerine büyük bir hız ve doğruluk kazandırır. Artan satış miktarları, anında faturalama, doğru stok takibi, araç ve personel tasarrufu, ayrıntılı satış ve sipariş analizleri, zamanında tahsilat takibi gibi özellikleri ile kendi yatırım maliyetlerini kısa sürede karşılar.
 

Mobil Saha Satış Modülü       Mobil Saha Satış Modülü 

Offline Saha satış yönetimi ile tüm işlemler merkeze gönderilebilir. WindowsCe, Windows Mobile işletim sistemli el terminalleri ve andorid işletim sistemli cihazlarda çalışabilir.
İstenirse OfisnetNuke Online Saha Satış modülü ile web üzerinden yine tüm sıcak, soğuk ve karma satış işlemleri gerçekleştirilebilir.
 

Bütünleşik Sistem-Tam Entegre Yapı
Uzak bölgelerde çalışan satış temsilcileri yaptıkları tüm işlemleri istedikleri zaman, bulundukları yerden el bilgisayarları ile internet üzerinden merkeze gönderebilir. Offline saha satış yönetimi, GPRS, 3G gibi teknolojileri kullanarak; Ofisnet Web Servis modülü sayesinde merkeze veri gönderimi ile online veya cihazın bilgisayara bağlanması ile offline ticari sistemle tam entegre çalışabilir. Ticari yapı ile tam entegre oluşu ile prim takibi, rut planlama, toplu faturalama gibi birçok özel fonksiyon gerçekleştirilebilir.
 

Mobil Saha Satış Modülü       Mobil Saha Satış Modülü 

Satış ve Sipariş İşlemleri
Satış temsilcisi araçta bulunan malların satışını yapıp faturalarını kesebilir, sipariş alabilir veya iade alabilir. Gerekirse satış temsilcisi yeni bir müşteriye satış yapıp, tahsilat alabilir. Satış ve sipariş işlemleri barkod kullanılarak hızlı bir şekilde yapılabilir.
 

Müşteri Ziyaret Planları
Satış temsilcisinin el bilgisayarında o gün uğraması gereken müşterilerin ziyaret planları, diğer günlerin de listeleri oluşturulur.